Stomatologia

Gabinet stomatologiczny

Klinice pod jednym dachem oferujemy pełną kompleksową opiekę specjalistyczną. Kierujemy się podejściem interdyscyplinarnym.  Zespół ekspertów pracuje razem, aby dostarczyć optymalne rozwiązania dla pacjenta. Naszym celem jest dostarczanie pacjentowi naturalnie  zdrowego, pięknego uśmiechu przy zachowaniu najwyższych standardów opieki medycznej i usług.

Mamy ekspertów w dziedzinie stomatologii estetycznej, implantów, ortodontów, endodontów   i chirurgów jamy ustnej, co oznacza, że wszystkie problemy stomatologiczne zostaną rozwiązane interdyscyplinarne w naszej Klinice.

 Stawiamy nacisk na zapobieganie chorobom jamy ustnej i minimalizację koniecznej interwencji poprzez pracę  naszego zespołu higienistek i specjalisów stomatologii którzy kształcą od pierwszego spotkania poprawne nawyki higieniczne zarówno dzieci jak i dorosłych pacjentów. Uczą jak dbać nie tylko o zęby ale i dziąsła w codziennym życiu, aby zapewnić posiadanie pełnego uzębienia przez całe życie.

Inwestujemy w nowe techniki stomatologiczne, aby umożliwić naszym lekarzom stomatologom stosowanie  najlepszych metod leczniczych. 

Zapewniamy fachowe zabiegi higieniczne, wybielanie zębów (w domu lub w fotelu stomatologa), licówki, korony, mosty, nano-wypełnienia kompozytowe, polecamy ortodontów kiedy jest to konieczne, aby zapewnić zdrowy i piękny uśmiech.

Zakładane w Klinice nowoczesne implanty są najwyższej jakości. Implanty pozwalają zachować funkcję i estetykę zębów stałych oraz pomagają zwalczać efekty starzenia (zarówno fizyczne i psychiczne) związane z noszenia protezy.

Zapewniamy leczenie ortontyczne na najwyższym światowym poziomie.